Uroczystość Zesłania Ducha Świetego

1. Dzisiejszą Niedzielą Zesłania Ducha Świętego kończy się Okres Wielkanocny w Kościele, rozpoczynamy Okres Zwykły.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi, po mszy wieczornej nabożeństwo.
  3. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne, codziennie o 17:30
  4. W przyszłą niedziele 4 czerwca, o 12:00swoją msze świętą prymicyjna odprawi ks. Robert Osiecki. Serdecznie zapraszamy!
  5. Zapraszamy dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunię do służby ministranckiej. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  6. Za zgodą Kurii Metropolitarnej Białostockiej, w przyszłą niedziele, 4 czerwca zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz chorego dziecka Filipa Martyniuk. W imieniu rodziców chorego dziecka już teraz dziękujemy za wsparcie.
  7. W przyszłą sobotę 3-go czerwca od godziny 9:00 będą comiesięczne odwiedziny chorych. Proszę zgłaszać nowych chorych aby również oni byli objęci opieką duszpasterską.