Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W sobotę, 27 maja o godzinie 11:00 w katedrze białostockiej,dwóch diakonów z naszej parafii: Maciej Radziszewski i Robert Osiecki przyjmie święcenia kapłańskie z rąk arcybiskupa Józefa Guzdka, metropolity białostockiego.
  2. W przyszłą niedzielę 28 maja w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, na msze świętą o 10:00 zapraszamy młodzież, która rozpocznie swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po mszy spotkanie, prosimy o obecność. Zostanie przedstawiony całoroczny program spotkań.
  3. Także w przyszłą niedzielę, na mszy świętej o 12:00, ks. Maciej Radziszewski odprawi mszę prymicyjną w naszym kościele. Po mszy udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość!
  4. O 18:00 natomiast mszyświętej będzie przewodniczyłks. biskup Walenty Gryk SVD, ordynariusz diecezji Goroka w Papui Nowej Gwinei.
  5. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych złożyli ofiarę na kościół w wysokości 5330 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Zapraszamy dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunię do służby ministranckiej. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.