III Niedziela wielkanocna

1. W poniedziałek, 24 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00
  2. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie 29 kwietnia, w sobotę o 18:00 Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  3. Informujemy, że dwóch alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku, pochodzącychz naszej parafii:  MACIEJ RADZISZEWSKI i ROBERT OSIECKI zamierzają dnia 27 maja 2023 roku przyjąć święcenia kapłańskie. Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach do tych święceń, proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej.
  4. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Jakub Olendzki    Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Łapach

Sylwia Kiełczewska    Parafia Św. Teresy od Dzieciątka  Jezus w Kleosinie

Zapowiedź II

Mateusz Lewczuk  Parafia Prawosławna św. Mikołaja w Białymstoku

Sylwia Idźkowska  Parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus w Kleosinie

Zapowiedź I

Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tych małżeństw prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.