Przejdź do treści
Parafia Kleosin
Parafia Kleosin
Przejdź do stopki

V Niedziela Wielkiego Postu

Treść

 

 

  1. Przyszła niedziela, 2 kwiecień to już Niedziela Palmowa, początek Wielkiego Tygodnia. Na każdej mszy świętej poświęcenie palm. Prosimy nabywać palmy, które przygotowali nasi parafianie, złożone ofiary zostaną przeznaczone na dokończenie budowy naszej świątyni.
  2. Bardzo zapraszamy do pomocy w przygotowaniu palm, prace będą w dolnym kościele, rozpoczynamy w czwartek i piątek od 16:00, pracami i dystrybucją palm zajmuje się Rada Parafialna.
  3. 2 kwietnia to także rocznica śmierci świętego Jana Pawła II, zmarł w 2005 roku. Pamiętajmy i szanujmy pamięć wielkiego papieża i Polaka.
  4. Członkowie Straży Pożarnej w Kleosinie złożyli na budowę witraża św. Floriana ofiarę w wysokości 7 tysięcy złotych. Serdeczne Bóg zapłać!
  5. Są do nabycia świece paschałki, cena jednej sztuki 15 złotych, dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na Caritas.
  6. Spotkanie Ministrantów odbędzie się w najbliższy wtorek i rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 18:00. Obecność obowiązkowa.
  7. Comiesieczne odwiedziny chorych będa w sobotę 1 kwietnia od godziny 9 rano. Prosimy zgłaszać również tych chorych, którzy nie znajdują sie na liście naszej Parafii.

 

229952