V Niedziela Zwykła

1. W przyszłą sobotę, 11 lutego przypada Wspomnienie NMP z Lourdes, to Światowy Dzień Chorego. Na mszyświętej o 7 rano i wieczorem zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Zapraszamy!
  2. 12 lutego, w niedzielę na mszy świętej o 12:00, poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie 25 lutego o 18:00.
  4. We wtorek 7 lutego odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów. Obecność obowiązkowa. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00.
  5. Sprawozdanie podsumowujące wizytę duszpasterską(kolędę) w tym roku.
  6. Katolickie Przedszkole Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny mieszczące się przy ulicy Zielnej 16 ogłasza rekrutację na nowy rok szkolny 2023/2024. Dzieci są przyjmowane od 2 i pół do 6 roku życia. Dnia 22 lutego w godzinach od 10 – 11:45 odbędzie się Dzień Otwarty, będzie można przyjść i zobaczyć placówkę. Zapraszają też do udziału w kiermaszu wypieków przygotowanych przez rodziców i personel przedszkola dnia 12 lutego po każdej Mszy Świętej. Zebrane środki przeznaczone zostaną na potrzeby przedszkola (opłaty, remonty). Za każdy dar serca serdeczne „Bóg zapłać”.