II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, 15 stycznia, liturgiczne wspomnienie św. Arnolda Janssena,dziękujemy Bogu za dzieło św. Arnolda Janssena, założyciela trzech zgromadzeń zakonnych. To dzień odpustu w Domu Misyjnym św. Kazimierza w Kleosinie.
  2. W czwartek, 19 stycznia, dzień imienin ks. Biskupa Henryka Ciereszko, polecamy Bogu w modlitwie biskupa Henryka.
  3. Plan kolędy na ten tydzień (przeczytać)
  4. Niedziela                               15 stycznia        Walerowskiego Blok 21 (2 kapłanów)

Zdrojowa Blok 43

Poniedziałek                         16 stycznia          Reymonta (2 kapłanów)