Boże Narodzenie

1. Jutro w poniedziałek, 26 grudnia przypada święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święta o 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
  2. 31 grudnia po mszy świętej o 18:00 nabożeństwo dziękczynno błagalne na zakończenie starego roku. Gorąco zapraszamy!
  3. Różaniec Kół Różańcowych naszej Parafii będzie w niedzielę 8 stycznia, po mszy świętej o 8:00 rano.
  4. Od 2 stycznia (poniedziałek) rozpoczynamy wizytę duszpasterską w Parafii. Kolęda w zwykłe dni i w niedzielę od 16:00, w soboty od 10:00 rano. Tradycją lat ubiegłych proszę o przychodzenie po kapłanów na furtę Domu Misyjnego, także w tym roku będą chodzić z nami ministranci zbierając datki na wakacyjny wyjazd formacyjny. Plan kolędy będzie na stronie parafii oraz w gablocie przed kościołem. Plan na ten tydzień:

Poniedziałek                     2 stycznia           Wyszyńskiego 10 (2 kapłanów)

Wyszyńskiego 2

Wtorek                             3 stycznia            Wyszyńskiego 3

Wyszyńskiego 4

Wyszyńskiego 4 A

Środa                                   4 stycznia         Wyszyńskiego 5

Wyszyńskiego 6A

Tarasiuka

Czwartek                            5 stycznia            Wyszyńskiego 6 (2 kapłanów)

Wyszyńskiego 7

Piątek                                  6 stycznia          Nie chodzimy po kolędzie

Sobota                                 7 stycznia         Spotkanie formacyjne w Kurii, nie

chodzimy po kolędzie

5.     W czasie kolędy msze święte w naszym kościele w zwykłe dni oprócz soboty będą tylko o 7:00 rano, w niedziele tak jak zwykle.