II Niedziela Adwentu

1. Przypominamy, że dzisiaj o 15:00 w naszym kościele będzie święty Mikołaj. Prezenty można składać w zakrystii.
  2. Odwiedziny chorych wraz ze świętym Mikołajem będą, 10 grudnia (sobota) od godziny 9 rano.
  3. W czwartek, 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00
  4. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  5. Bardzo dziękujemy członkom Kół Różańcowych za prowadzenie różańca w listopadzie w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. Przypominamy o nabożeństwach w naszym kościele: we wtorek do św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Bożej Nieustającej pomocy, w czwartki o 17: 00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę, 11 grudnia, można będzie złożyć ofiarę do puszek na wsparcie projektu: „Polifonia działań”, to wsparcie dla młodzieży polskiej i ukraińskiej w celu umożliwienia nauki gry na instrumentach muzycznych, projektowi temu patronuje Caritas Białostocka.
  8. W sklepiku są do nabycia, świece wigilijne, kalendarze, opłatki, można je nabywać przed lub po mszy świętej.
  9. W przyszłą niedzielę 11 grudnia podczas Mszy Św. o godzinie 12:00 zostaną poświęcone medaliki dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Po Mszy będzie krótkie spotkanie z rodzicami.