I Niedziela Adwentu

1. W Okresie Adwentu, tradycyjne msze roratnie w naszym kościele będą o 6 rano, w poniedziałki,  środy i soboty. Bardzo serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci. Rekolekcje adwentowe będą 16,17 i 18 grudnia. Dokładny plan będzie ogłoszony.
  2. Planujemy w tym roku zorganizować spotkanie ze świętym Mikołajem, będzie to miało miejsce 4 grudnia (niedziela) o 15:00 w naszym kościele. Prosimy rodziców, dziadków i babcie o składanie prezentów dla grzecznych dzieci ( w zakrystii kościoła).
  3. Następne spotkanie formacyjne dla osób przygotowujących się do bierzmowania będzie 3 grudnia w sobotę o 6:00 rano. Obecność obowiązkowa.
  4. Odwiedziny chorych wraz ze świętym Mikołajem będą, 10 grudnia (sobota) od godziny 9 rano.
  5. W przyszłą niedzielę, 4 grudnia zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie
  6. Wzorem lat ubiegłych dystrybucją opłatków zajmuje się Pan Paweł, nasz Organista. Opłatki są poświęcone. Można je nabyć również w sklepiku parafialnym.