Poradnia Rodzinna przy Parafii w Kleosinie

PORADNIA RODZINNA PRZY PARAFII W KLEOSINIE

TELEFON:            516 109 339            TELEFONICZNE UMÓWIENIE SIĘ NA SPOTKANIE                                  E-MAIL:               poradniakleosin@gmail.com

WYKAZ WSZYSTKICH PARAFII Z PORADNIAMI RODZINNYMI                                                                    ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ ARCHIDIECEZJI BIAŁOSTOCKIEJ

WAŻNE:  Kartę do potwierdzenia uczestnictwa w Poradni Rodzinnej wydaje Parafia w której spisuje się protokół przedmałżeński.

PROWADZĄCY:                             PAŃSTWO PAWEŁ I WIOLETTA STRZELIŃSCY

SPOTKANIA FORMACYJNE:         DLA NARZECZONYCH I MAŁŻEŃSTW W ZAKRESIE:

• NATURALNE PLANOWANIE RODZINY(NPR)
  • DIALOG MAŁŻEŃSKI
  • UCZCIWA KŁÓTNIA MAŁŻEŃSKA
  • WSPÓLNY FRONT W WYCHOWANIU DZIECI

Narzeczony / Narzeczona:

Ja  N. biorę ciebie  N.  za żonę (męża)  i ślubuję ci miłość, wierność i                  uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci.                                        (Tak mi dopomóż, Panie Boże wszechmogący,                                                                 w Trójcy Jedyny, i wszyscy Święci.)

Kapłan:

„Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela” (Mt 19,6).                                   Małżeństwo przez was zawarte ja powagą Kościoła katolickiego                      potwierdzam i błogosławię w imię Ojca i Syna, † i Ducha Świętego. Amen.