III Niedziela Adwentu

1. Przypominamy, że roraty w naszym kościele są w poniedziałki,  środu i soboty o 6 rano. Serdecznie zapraszamy
  2. W tym roku planujemy dwie pasterki, o 22:00 i o 24:00, obydwie będą w górnym kościele.
  3. Bardzo dziękuje o. Tomaszowi za wygłoszenie rekolekcji adwentowych w tym roku, tradycyjnie dzisiejsza taca jest przeznaczona dla ojca rekolekcjonisty.
  4. Decyzją arcybiskupa Józefa Guzdka, metropolity białostockiego także w tym roku zostaje odwołana tradycyjna wizyta duszpasterska zwana kolędą. W związku z tym msze święte w styczniu będą tak jak zwykle, o 7 rano i wieczorem o 18:00
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w tragicznym pożarze na ulicy Wyszyńskiego w bloku nr 4. Zbieraniem ofiar zajmują się członkowie Rady Parafialnej.