I Niedziela Adwentu

1. Czas Adwentu to okres radosnego oczekiwania na uroczystość Narodzenia Pańskiego, pomocne w tym będą rekolekcje adwentowe, msze święte roratnie, dobra spowiedź. W naszej parafii roraty tradycyjnie będą w poniedziałki, środy i soboty o 6 rano. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  2. W tym roku z powodu pandemii nie organizujemy w kościele tradycyjnego św. Mikołaja.
  3. Rekolekcje adwentowe, będą miały miejsce 10, 11,12 grudnia (piątek, sobota, niedziela). Wygłosi je o. Tomasz Bujarski SVD.
  4. W następną niedzielę, 5 listopada zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na wschodzie.
  5. Są do nabycia świece wigilijne: duża 20 i mała 15 złotych.
  6. Odwiedziny chorych w sobotę 4 grudnia od godziny 9 rano.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Kołom Różańcowym naszej Parafii za prowadzenie modlitwy różańcowej za zmarłych w miesiącu listopadzie.