Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

1. Decyzją arcybiskupa metropolity białostockiego, Józefa Guzdka, msza święta sobotnia wieczorem będzie sprawowana jako niedzielna, podobnie wigilie uroczystości, świąt nakazanych i msze obrzędowe (śluby). Są to msze święte dla wiernych, którzy z ważnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w mszach niedzielnych.
  2. Zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc emigrantom.
  3. Planujemy w tym roku rekolekcje adwentowe, będą one miały miejsce 10, 11,12 grudnia (piątek, sobota, niedziela). Wygłosi je o. Tomasz Bujarski SVD. Dokładny plan będzie jeszcze ogłoszony.
  4. W najbliższy wtorek o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie kandydatów na ministrantów a po Mszy Św. wieczornej spotkanie wszystkich ministrantów.