XXXIII Niedziela Zwykła

1. Kończy się powoli Okres Zwykły w Kościele, przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, po  mszy świętej o 10:00 będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. We wtorek przypada Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, głównej patronki Archidiecezji, msze święta jak w zwykły dzień.
  3. Bardzo dziękujemy tym, którzy włączyli się w świętowanie Dnia Niepodległości w naszej Parafii; Straży Pożarnej, Urzędowi Gminy Juchnowiec Kościelny, za modlitewną obecność w czasie mszy świętej za Ojczyznę. Wielkie Bóg zapłać.
  4. Zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego, w przyszłą niedzielę, 21 listopada, zbiórka do puszek na pomoc emigrantom.