XXVI Niedziela Zwykła

1. We wtorek 28 września przypada Święto Bł. Michała Sopoćki, patrona miasta Białegostoku.
  2. W środę 29 września, Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  3. Program Odpustu Parafialnego jest następujący: Codziennie Nowenna do Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus we Mszy Świętej o godzinie 18:00. W czwartek 30 września całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się po Mszy Świętej porannej i trwać będzie do godziny 17:00. W piątek 1 października Uroczysta Msza Święta Odpustowa o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  4. Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Zapraszamy na Różaniec w naszej świątyni o godzinie 17:30. Szczególnie oczekujemy na dziecii, które będą go prowadzić.
  5. Zamontowaliśmy w naszym Kościele kolejne dwa witraże; pierwszy ze Św. Janem Pawłem II, a kolejny z Bł. Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten zaszczytny cel.
  6. Pierwsza Komunia Święta w roku 2022 będzie w niedzielę, 15 maja o godzinie 12:00.
  7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Sebastian Snarski       Parafia Św. Trójcy, Juchnowiec

Marzena Pawluczuk   Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Zapowiedź II

Anna Chomicka          Parafia św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Grzegorz Lasota         Parafia Ducha Świętego, Białystok

Zapowiedz II

Informacje o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw, prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.