XVI Niedziela Zwykła

1. Ojciec Święty Franciszek mianował dnia 16 lipca 2021 roku dotychczasowego biskupa polowego Wojska Polskiego Józefa Guzdka nowym arcybiskupem metropolitą białostockim. Dziękujemy Bogu i Ojcu Świętemu za dar nowego pasterza. Otoczmy go naszą modlitwą, prosząc o Boże błogosławieństwo w jego posłudze w naszym Kościele, przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia i świętych patronów naszej archidiecezji.
  2. W przyszłą niedzielę, 25 lipca z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Będzie można złożyć ofiarę na misyjne środki transportu.
  3. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Michał Kopiczko          Parafia św. Teresy od Dz. Jezus, Kleosin

Natalia Wasilewska     Parafia Ducha Świętego, Białystok

Zapowiedź:  II

Marcin Gołąb                   Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Kleosin

Amanda Zajczyk              Parafia św. Antoniego, Sokółka

Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach do tego małżeństwa, proszony jest o skontaktowanie się z kapłanem w Zakrystii.