04 LIPIEC 2021

1. Niedzielny plan mszyświętych w naszej parafii jest następujący: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00 Serdecznie zapraszamy!
  2. Została złożona anonimowo ofiara na budowę kościoła (witraże) w wysokości 500 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Za  godą Kurii Metropolitarnej w Białymstoku, w przyszłą niedzielę, 11 lipcabędzie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz chorego dziecka, Nikodema Wasilewskiego. Dziękujemy za ofiarność.
  4. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Rafał Bielawiec               Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Kleosin

Patrycja Tyszuk               Parafia Prawosławna Św. Piotra i Pawła, Wasilków

Zapowiedź:  II

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach do tych małżeństw, proszony jest                      o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.