1. Przyszła niedziela, 24 marca to już Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, początek Wielkiego Tygodnia. Na każdej mszy świętej poświęcenie palm. Dokładny plan celebrowania Triduum Paschalnego będzie podany w przyszłą niedzielę. Bardzo gorąco zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w tych ostatnich dniach Wielkiego Postu, w czasie Triduum nie spowiadamy!
  2. Tak jak w zeszłym roku, planujemy robienie palm na Niedzielę Palmową, prace rozpoczniemy w czwartek, piątek (21,22 marzec) po południu w dolnym kościele. Proszę o przynoszenie zielonych gałązek bukszpanu, wiklin. Koordynatorem jest br. Marian Sadłowski SVD. Prosimy o nabywanie palm przed mszą  świętą, dystrybucją zajmą się członkowie Rady Parafialnej.
  3. Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w marcu będzie w Wielką Sobotę o 22:00
  4. Spotkanie/Droga Krzyżowa/ dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie nie 23 ale 29 marca (Wielki Piątek) o 15:00, po Drodze Krzyżowej, krótkie spotkanie w kościele.
  5. Pierwsze spotkanie wszystkich Ministrantów w celu przygotowania liturgii Wielkiego Tygodnia odbędzie się w przyszłą sobotę 23 marca o godz. 11:00 a następne spotkania będą w wielki poniedziałek, wielki wtorek i wielką środę. Obecność obowiązkowa.