II Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że w czasie kolędy msza święta jest tylko o 7 rano a kancelaria parafialna czynna tylko w godzinach przedpołudniowych.
  2. Bierzmowanie w naszej parafii będzie 20 kwietnia, w sobotę na mszy o 18:00, sakramentu udzieli ks. biskup Henryk Ciereszko.
  3. W poniedziałek 15 stycznia przypada Uroczystośćśw. Arnolda Janssena, Założyciela Zgromadzenia Słowa Bożego, SVD. Bardzo serdecznie zapraszamy na msze świętą w ten dzień o godzinie 18:00 tutaj w naszym kościele.
  4. Plan kolędy na ten tydzień:
  5. Niedziela                           14 stycznia                         Kochanowskiego, Konopnickiej, Słowackiego,

Sienkiewicza, Jana Pawła II (2 kapłanów)

Poniedziałek                     15 styczeń                          Prusa

Długosza (2 kapłanów)

Wtorek                                16 styczeń                          Walerowskiego 19 (2 kapłanów)

Walerowskiego 25 (2 kapłanów)

Środa                                   17 styczeń                          Walerowskiego 21 (2 kapłanów)

Walerowskiego 19 A

Walerowskiego 23

Czwartek                            18 styczeń                          Walerowskiego Domki

Zdrojowa blok 43