Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się okres Narodzenia Pańskiego, jednak tradycyjnie dekoracja świąteczna pozostanie w naszym kościele do święta Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego.
  2. W czasie kolędy kancelaria parafialna jest czynna tylko w godzinach przedpołudniowych.
  3. W czasie kolędy w naszym kościele w zwykłe dni będą tylko msze święte o 7:00 rano.
  4. W przyszłą niedzielę, 14 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą o godzinie 10:00
  5. Została złożona ofiara na budowę kościoła/witraże w wysokości 12 tysięcy złotych. Ofiarodawcy chcą pozostać anonimowi. Serdeczne Bóg zapłać!
  6. Plan kolędy na ten tydzień