Święto Swiętej Rodziny, Jezusa Maryi i Józefa

1. 2 stycznia, we wtorek rozpoczynamy kolędę w naszej Parafii. Wizytę duszpasterska przeprowadzą: o. Franciszek, o. Roger, o. Henryk i o. Mario. W zwykłe dni i w niedziele kolędę rozpoczynamy o 16:00, w soboty o 10:00 rano. Tradycją lat ubiegłych jeśli to możliwe prosimy o przychodzenie po kapłanów na furtę Domu Misyjnego. Także w tym roku będą chodzić z nami ministranci zbierając datki na wakacyjny wyjazd formacyjny. Plan kolędy na ten tydzień (przeczytać)
  2. W czasie kolędy w naszym kościele w zwykłe dni będą tylko msze święte tylko  o 7:00 rano.
  3. 6 stycznia, w sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, msze święte tak jak w niedziele. Na każdej mszy poświęcenie kredy, którą znaczymy drzwi naszych mieszkań. Także w tym dniu przypada 11 rocznica śmierci o. Janusza Walerowskiego SVD, pierwszego proboszcza naszej Parafii. Po mszy świętej o 10:00 złożymy kwiaty, znicze przy jego grobie i odmówimy dziesiątek różańca w jego intencji.
  4. Dane statystyczne naszej Parafii za rok 2023
    1. Chrzty                     33