III Niedziela Adwentu

1. W Wigilie Narodzenia Pańskiego, 24 grudnia w naszym kościele będą dwie pasterki, o 22:00 i 24:00

Bardzo zachęcamy religijnego obchodu świąt Bożego Narodzenia: wieczerza wigilijna (tradycyjnie postna), odczytanie Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, no i oczywiście spotkanie z Jezusem Eucharystycznym w kościele.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Dzisiaj po mszy świętej wieczornej, w sali kominkowej w Domu Misyjnym spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej.
  3. We wtorek 19 grudnia po Mszy Św. wieczornej, zapraszamy wszystkich ministrantów na spotkanie w celu przygotowania służby liturgicznej na Święta Bożego Narodzenia.
  4. Wizytę duszpasterską/kolędę rozpoczniemy 2 stycznia, dokładny plan będzie podany.