I Niedziela Adwentu

1. Adwent, jest czasem radosnego przygotowania i oczekiwania na Boże Narodzenie. To czas rekolekcji, dobrej spowiedzi, czas rorat. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych nabożeństwach. Roraty w naszym kościele, tradycyjnie będą w poniedziałki,środy i soboty o 6:00 rano. Prosimy o przynoszenie lampionów czy świeć. Szczególnie zapraszamy wszystkich ministrantów do uczestniczenia w czasie Adwentu w mszach roratnich.Dla najgorliwszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody.
  2. Tradycyjnie dystrybucją opłatków w naszej Parafii zajmuje się pan Paweł, nasz organista. Bardzo prosimy aby u niego (w sklepiku) je nabywać, jest to też materialna forma wsparcia dla jego pracy dla Parafii.
  3. Dzisiaj nasza oaza sprzedaje bombki własnej roboty. Zachęcamy do ich nabycia!
  4. W naszym sklepiku można nabyć świece wigilijne, dochód z tych świec jest przeznaczony na pomoc dla ubogich. Duża świeca 25 zł. mała 15
  5. Odwiedziny chorych w tym miesiącu będą wyjątkowo 9 grudnia od godziny 9 rano.
  6. Rekolekcje adwentowe są planowane na 15,16,17 grudnia, dokładny plan będzie ogłoszony.
  7. W tym roku nie organizujemy św. Mikołaja w kościele.