Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata

1. W przyszłą niedzielę, 3 grudnia I Niedziela Adwentu, to czas radosnego przygotowania i oczekiwania na Boże Narodzenie.
  2. Także w przyszłą niedziele kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkanie rozpoczyna się mszą świętą o 12:00
  3. Bardzo dziękujemy członkom naszych Kół Różańcowych za sumienne odmawianie różańca cały listopad w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, na mszy wieczornej nabożeństwo, okazja do spowiedzi.
  5. Tradycyjnie dystrybucją opłatków w naszej Parafii zajmuje się pan Paweł, nasz organista. Bardzo prosimy aby u niego (w sklepiku) je nabywać, jest to też materialna forma wsparcia dla jego pracy dla Parafii.
  6. W przyszłą niedzielę nasza oaza będzie sprzedawała bombki własnej roboty, zachęcamy do nabycia!
  7. Odwiedziny chorych w tym miesiącu będą wyjątkowo 9 grudnia od godziny 9 rano.
  8. Rekolekcje adwentowe są planowane na 15,16,17 grudnia, dokładny plan będzie ogłoszony.