XXIV Niedziela Zwykła

1. Zgodnie z dekretem księdza arcybiskupa Józefa Guzdka, metropolity białostockiego od września tego roku zostają wprowadzone katechezy parafialne dla dzieci z klas I, II, III i IV. Katechezą zostaną objęci także rodzice. Dotyczy to dzieci mieszkających na terenie naszej parafii.Te katechezy będą zawsze w niedziele i będą połączone ze mszą świętą dla dzieci o godzinie 10:00
  2. Pierwsze spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę, 24 września, rozpocznie się mszą świętą o 10:00, po mszy krótka katecheza w dolnym kościele dla dzieci i rodziców. Prosimy o obecność. Będzie przedstawiony harmonogram wszystkich spotkań na ten i przyszły rok.
  3. We wtorek 19 września odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 18:00. Obecność obowiązkowa.
  4. Została złożona ofiara na witraże, 700 zł. ofiarodawca pragnie pozostać anonimowy. Bóg zapłać!