XXII Niedziela Zwykła

1. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie będzie, 9 września wsobotę. Będzie podstawiony autokar na drogę powrotną ( 56 osób), za autokar i za znaczek płacimy  w sumie 20 zł. Chętni proszę się zgłaszać do zakrystii. Wyjście z pod Katedry Białostockiej o godzinie 7:00, dojeżdżamy tam indywidualnie.
  2. Spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania będzie w przyszłą niedziele, 10 września Rozpoczyna się mszą świętą o 12:00
  3. Odwiedziny chorych w tym miesiącu w sobotę 9 września od godziny 9:oo, prosimy o zgłaszanie chorych potrzebujących opieki duszpasterskiej.
  4. W następną niedziele zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
  5. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Jakub Kondrat          z naszej Parafii

Anna Drewnowska   Parafia św. Jana Pawła II, Ignatki

Zapowiedz I

Dawid Karpiński         Parafia Kleosin

Magdalena Sypytkowska    Parafia św. Józefa Rzemieślnika, Nowa Wieś Ełcka

Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej