XVII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, po mszy wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi.
  2. 1 sierpnia O. Yanuarius Kalndija SVD wyjeżdża na urlop do rodzinnej Indonezji. O. Yanuaremu życzymy miłego pobytu w kraju rodzinnym i szczęśliwego powrotu do Polski.
  3. Od 1 sierpnia będziemy mieć nowego wikariusza w naszej wspólnocie parafialnej będzie nim O. Mario Fransisco Ceme Owa Poa SVD, także z Indonezji. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie i życzymy dużo błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej w naszej parafii.
  4. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Mateusz Lenczewski       Parafia w Kleosinie

Monika Matysiak             Par. św. Maksymiliana Kolbego, Białystok

Zapowiedz II

Karol Pietuszyński       Parafia w Kleosinie

Natalia Kochańska      Parafia Miłosierdzia Bożego, Pogorzałki

Zapowiedz II

Marek Kowalewski       Parafia w Kleosinie

Aleksandra Gierej         Parafia Trójcy Św. w Juchnowcu

Zapowiedz I

Łukasz Gadomer             Parafia w Kleosinie

Aleksandra SznejderParafia Św. Aleksandra w Suwałkach

Zapowiedz I

Kto by wiedział o przeszkodach kanonicznych do tych małżeństw proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej.