IV Niedziela Wielkanocna

1. Miesiąc maj w Kościele jest szczególnie poświęcony Maryi, zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa majowe, codziennie o 17:30
  2. W środę, 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, msze święte tak jak w niedziele.
  3. 2 i 3 maja nasi ministranci wraz z opiekunami oraz O. Henrykiem udają się na Litwę; w planie Druskienniki, Troki i Wilno.
  4. Odwiedziny chorych będą w sobotę 6 maja.
  5. Informujemy, że dwóch alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku, pochodzącychz naszej parafii: MACIEJ RADZISZEWSKI i ROBERT OSIECKI zamierzają dnia 27 maja 2023 roku przyjąć święcenia kapłańskie. Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach do tych święceń, proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej.
  6. 7 maja ( w niedzielę) zapraszamy kandydatów do bierzmowania na mszę świętą o 12:00, po mszy spotkanie, próba przed bierzmowaniem, obecność obowiązkowa.
  7. Plan przygotowania dzieci przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii:

9 maja (wtorek) 18:30 próba

11 maja (czwartek)18:30 próba

12 maja (piątek) 18:30 sprzątanie i dekoracja kościoła

13 maja (sobota) 10:00 spowiedź dla dzieci

14 maja (niedziela)11:45 zbiórka przed kościołem i uroczysta msza święta

1. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Mateusz Lewczuk  Parafia prawosławna św. Mikołaja w

Białymstoku

Sylwia Idźkowska  Parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus

w Kleosinie

Zapowiedź II

Informacje na temat przeszkód kanonicznych do tych małżeństw   prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.