1. Jutro II Dzień Świąt Wielkanocnych, msze święte tak jak w niedziele: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
  2. Z racji Oktawy Wielkanocy, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W przyszłą niedzielę, 16 kwietnia po mszy świętej o 12:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, razem z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  4. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w celebracje Triduum Paschalnego; chórowi parafialnemu, straży pożarnej, harcerzom, ministrantom, paniom i panom, którzy przygotowali Grób Pański. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego, ofiary do puszek na Caritas Archidiecezji Białostockiej.
  6. Dziękuje za złożone ofiary z racji Niedzieli Palmowej, będą one przeznaczone na dokończenie budowy naszej świątyni.