30. Niedziela Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

08:00       W intencji parafian
08:00    + Eugenia i Eugeniusz Rutkowscy
10:00    + Janina Chomko ( ostatnia msza święta gregoriańska)
10:00       W intencji Magdaleny z okazji urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00       W intencji Doroty i Mariusza Skuczyńskich, 5 rocz. śluby oraz ich dzieci: Oli i Kacpra, o potrzebne łaski
12:00    + Teresa Listowska (6 rocz.), oraz Czesław Listowski (16 rocz.)
18:00       W intencji Zofii Chomickiej, w podziękowaniu z przeżyte lata, o łaskę dobrej śmierci
18:00       W intencji Eugenii Przeździeckiej, z okazji imienin, o Boże błog. dla niej i całej rodziny

31. Poniedziałek VII Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego

07:00       Dziękczynna od Danuty i Krzysztofa oraz Marty, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
18:00    + Adam Saczyk
18:00       W podziękowaniu za otrzymane łaski, ofiara mszy od rodziny Chodorowskich

01. Wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

08:00       W intencji parafian
08:00    + Leokadia Kulesza (34 rocz.) i za zmarłych z rodziny
10:00    + Paweł Silwon ( pierwsza msza gregoriańska)
10:00       Zawierzenie NMP rodzin: Horodeńskich, Kulikowskich i Dzienis
12:00       W intencji o. Mieczysława, z okazji imienin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
12:00    + Henrykę Kopeć (3 rocz.)
18:00    + Barbara Maciuszko ( pierwsza msza gregoriańska)

02. ŚrodaWspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i Doktorów Kościoła

07:00    + Paweł (2)
07:00    + Barbara (2)
07:00    + Józef Drozdowicz
18:00       Nie ma mszy świętej

03. Czwartek Dzień Zwykły

07:00    + Paweł (3)
07:00    + Barbara (3)
07:00       W intencji Janiny Barcewicz, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00       Nie ma mszy świętej

04. Piątek Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa

07:00    + Paweł (4)
07:00    + Barbara (4)
07:00    + Bronisławę Jodłowską
18:00       W intencji parafian

05. Sobota Dzień Zwykły

07:00    + Paweł (5)
07:00    + Barbara (5)
07:00    + Alfons Żoch i za zmarłych z rodziny
18:00       Nie ma mszy świętej

06. Niedziela Uroczystość Objawienia Pańskiego

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy od Koła Matki Bożej Miłosierdzia
08:00       W intencji Kacpra Gaińskiego, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
08:00    + Barbara (6)
10:00    + Władysław Kowalko (13 rocz.) oraz za Janinę i Antoniego
10:00    + o. Janusz Walerowski SVD, ofiara mszy od Kół Różańcowych
12:00       Dziękczynna za przeżyte lata, za dzieci wnuków i prawnuków z rodziny Roszkowskich
12:00    + Stanisław Tumiel
12:00    + Artur i Zofia Wysoccy
12:00    + o. Janusz Walerowski (6 rocz.)
18:00    + Janina Chaberek
18:00    + Paweł (6)

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne