23. IV niedziela adwentu

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych naszej parafii, msza od Koła św. Faustyny
08:00    + Janina (23)
10:00    + Aleksander Chomicki
10:00    + Józef i Marianna Garliccy oraz Sabina i Edward Horodeńscy
10:00    + Jan Saczyk i za zmarłych przodków z rodziny Saczyk
12:00    + Tadeusz Mańczyński (22 rocz.) i za zmarłych z rodziny
12:00    + Tadeusz Kubala, Adela, Józef i Ryszard Iwańczuk
18:00       Zmarli z rodzin: Praczuk, Jóźwik i Bieluczyk
18:00    + Maria i Franciszek Staniszewscy

24. Poniedziałek po IV niedzieli adwentu

06:00    + Janina (24)
18:00       NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ
24:00       W intencji parafian
24:00    + Kamil Budziszewski
24:00    + Adam Ramotowski i za zmarłych z rodziny
24:00    + Wanda i Adam Niewińscy oraz Helena i Lucjan Kochańscy

25. Uroczystość Narodzenia Pańskiego

08:00    + Władysławę Sawicką i za zmarłych z rodziny
08:00    + Bronisławę, Antoni, Maria i zmarli z rodziny Matuk, oraz Honorata Żakowska
10:00       Za parafian
10:00    + Franciszek Kowalko, Jadwiga Kowalko i wszyscy zmarli z rodziny Kowalko
10:00    + Janina (25)
12:00    + Wiesław i Marian Kos
12:00    + Edward i Sabina Horodeńscy
18:00       NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ

26. Święto świętego Szczepana, Pierwszego Męczennika

08:00       W intencji parafian
08:00       W intencji Agnieszki Olszewskiej, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
10:00       chrzest
10:00    + Magdalena Kozłowska
10:00    + Jadwiga Kondrat w kolejna rocznicę śmierci
12:00       chrzest
12:00       W intencji Grażyny i Piotra Pogorzelskich oraz Elżbiety i Andrzeja Kunikowskich,
               z okazji kolejnej rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo
12:00    + Otolia Frankowska (12 rocz.)
18:00    + Janina (26)

27. Święto świętego Jana Apostoła, Ewangelisty

07:00    + Janina (27)
18:00       W intencji Joanny, Anny, Artura Nerkowskich, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00    + Wiesław Kenigsman (25 rocz.) i za zmarłych z rodziny Kenigsman
18:00    + Bronisławę i Bronisław Walczuk

28. Święto Świętych Młodzianków Męczenników

07:00    + Janina (28)
18:00    + Bolesław Dryl (35 rocz.) i za zmarłych z rodziny
18:00    + Jan Jahołkowski (14 rocz.)

29. Sobota Piąty Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego

07:00    + Janina (29)
07:00    + Dora Mackiewicz
18:00       W intencji wiernych zmarłych polecanych w grudniu
18:00    + Paweł Silwon (2 rocz.) oraz Stanisław Harasim (10 rocz.)

30. Niedziela Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

08:00       W intencji parafian
08:00    + Eugenia i Eugeniusz Rutkowscy
10:00    + Janina Chomko ( ostatnia msza święta gregoriańska)
10:00       W intencji Magdaleny z okazji urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12.00       W intencji Doroty i Mariusza Skuczyńskich , 5 rocz. śluby oraz ich dzieci: Oli i Kacpra, o potrzebne łaski
12:00    + Teresa Listowska (6 rocz.), oraz Czesław Listowski (16 rocz.)
18:00       W intencji Zofii Chomickiej, w podziękowaniu z przeżyte lata, o łaskę dobrej śmierci
18:00       W intencji Eugenii Przeździeckiej, z okazji imienin, o Boże błog. dla niej i całej rodziny

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne