16. III niedziela adwentu

08:00       W intencji Marceliny, Franciszka i Joanny z okazji urodzin o wszelkie Boże błogosławieństwo
08:00    + Kazimierz Masiel
08:00    + Jadwiga Gradkowska (18 rocz.)
10:00       chrzest
10:00    + Helena Snarska (1 rocz.)
10:00    + Stanisław i Janinę Łuczaj
12:00    + Kazimierz Fiedorczuk (28 rocz.) i Weronika Arciszewska (2 rocz.)
12:00    + Józef Popławski
12:00       W intencji Elżbiety i Daniela Ambrożej oraz Ewy i Marcina Baniel o Boże błogosławieństwo
               przez wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus

18:00    + Janina (16)
18:00    + Sabina Pormańczuk (1 rocz.) oraz Bronisław Pormańczuk

17. Poniedziałek po III niedzieli adwentu

06:00    + Janina (17)
18.00    + Witold Popko(2 rocz.)
18:00       W intencji Eweliny o siłę w walce z chorobą, łaskę zdrowia i opiekę przez wstawiennictwo NMP.

18. Wtorek po III niedzieli adwentu

07:00    + Janina (18)
18:00    + Stanisław i Józefy Twarowscy
18:00       W intencji Anety i Marcina Sokołowskich o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

19. Środa po III niedzieli adwentu

06:00    + Janina (19)
18:00    + Edmund (24 rocz. śmierci) i zmarłych z rodzin Poleckich i Radziszewskich
18:00    + Wiktor i Rozalię Roszkowskich
18:00    + Stefanię i Antoniego Pulkowskich, Leokadię i Dominik Borowscy

20. Czwartek po III niedzieli adwentu

07:00    + Janina (20)
18:00    + Maria Wieńska
18:00    + Mariusz Grochal

21. Piątek po III niedzieli adwentu

07:00    + Zdzisław Jabłoński
18:00    + Janina (21)
18:00    + Jan i Wacławę Talipskich, Edmund i Stanisławę Kleczyńskich o za dziadków z obojga stron
18:00    + Jan Leończuk (6 rocz.)

22. Sobota po III niedzieli adwentu

06:00    + Janina (22)
18:00       W intencji Ewy Święch z okazji imienin, o Boże błog. dla niej i całej rodziny
18:00    + Franciszek i Adam Kramkowscy
18:00    + Eugeniusz Jendruczek (20 rocz.)

23. IV Niedziela Adwentu

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych naszej parafii, ofiara mszy od Koła św. Faustyny
08:00    + Janina (23)
10:00    + Aleksander Chomicki
10:00    + Józef i Marianna Garliccy oraz Sabina i Edward Horodeńscy
10:00    + Jan Saczyk i za zmarłych przodków z rodziny Saczyk
12.00    + Tadeusz Mańczyński (22 rocz.) i za zmarłych z rodziny
12:00    + Tadeusz Kubala, Adela, Józef i Ryszard Iwańczuk
18:00       Zmarli z rodzin: Praczuk, Jóźwik i Bieluczyk
18:00    + Maria i Franciszek Staniszewscy

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne

Poradnia małżeńska