09. Niedziela II Niedziela adwentu

08:00    + Janina (9)
08:00    + Edmund Skreczko, Zdzisław i Krystyna Szejnik
10:00    + Honorata i Zdzisław Cichońscy
10:00    + Kazimierz Obrębski (2 rocz.) i za zmarłych z rodziny Obrębskich i Kotowiczów
10:00    + Maria i Mieczysław Radziszewscy, Czesław Wysocki
12:00    + Tadeusz Sokół (5 rocz.)
12:00    + Barbara i Beata Świerzbińscy
18:00       Za zmarłych z rodziny Radziwon i Wojszko
18:00    + Janina i Ludwik oraz zmarli z rodziny Jaszczuk

10. Poniedziałek po II niedzieli adwentu

06:00    + Maria Zalewska (4 rocz.) i za zmarłych z rodziny18.00+ Janina (10)
18:00       Dziękczynna za dar życia i Boże błogosławieństwo dla Teresy Cydzik i całej rodziny

11. Wtorek po II niedzieli adwentu

07:00    + Janina (11)
18:00    + Wiktor Olszański i za zmarłych z rodziny Olszańskich i Wiercińskich
18:00       W intencji Stanisławy z okazji 90 rocz. urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

12. Środa po II niedzieli adwentu

06:00    + Janina (12)
18:00       W intencji Aleksandra Falkowskiego z okazji 87 rocz. urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00    + Krzysztof Lewicki
18:00    + Zofia Dunaj (30 dni po śmierci)

13. Czwartek Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

07:00    + Janina (13)
18:00    + Stanisław Żydaczek (4 rocz.)
18:00       W intencji Marii z okazji 2 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

14. Piątek Wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i Doktora Kościoła

07:00    + Aleksander i Władysław Polkowscy
07:00    + Antoni Dolistowski (30 dni po śmierci)
18:00    + Janina (14)
18:00    + Wacław Żoch

15. Sobota po II niedzieli adwentu

06:00    + Stanisław Ciulkin (3 rocz.) i za zmarłych z rodziny
18:00    + Janina (15)
18:00    + Jadwiga Falkowska
18:00    + Michał Sołowiej (12 rocz.) i zmarła Genowefa Sołowiej

16. III Niedziela Adwentu

08:00       W intencji Marceliny, Franciszka i Joanny z okazji urodzin o wszelkie Boże błogosławieństwo
08:00    + Kazimierz Masiel
08:00    + Jadwiga Gradkowska (18 rocz.)
10:00       chrzest
10:00    + Helena Snarska (1 rocz.)
10:00    + Stanisław i Janinę Łuczaj
12:00    + Kazimierz Fiedorczuk (28 rocz.) i Weronika Arciszewska (2 rocz.)
12:00    + Józef Popławski
12:00       W intencji Elżbiety i Daniela Ambrożej oraz Ewy i Marcina Daniel o Boże błogosławieństwo
               przez wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus

18:00    + Janina (16)
18:00    + Sabina Pormańczuk (1 rocz.) oraz Bronisław Pormańczuk

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne

Poradnia małżeńska