02. Niedziela I Niedziela Adwentu

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych naszej parafii, ofiara mszy od Koła św. Józefa
08:00       W intencji rodziny Kosińskich, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
08:00    + Janina (2)
10:00       W intencji Henryka z okazji 60 rocz. urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
10:00    + Stanisław Zimnoch
12:00       W intencji siostry Barbary Kruszewskiej, o błogosławieństwo w pracy misyjnej ( z okazji imienin)
12:00    + Elżbieta Mickiewicz (7 rocz.) i za zmarłych z rodziny
12:00    + Jan Kazimierczyk (13 rocz.)
18:00       W intencji parafian
18:00    + Franciszek Żukowski i za zmarłych z rodziny Żukowskich i Nazarków

03. Poniedziałek Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

06:00    + Józef, Władysławę, Michał
18.00    + Janina (3)
18:00    + Mieczysław Cieluch (5 rocz.)

04. Wtorek Dzień Zwykły

07:00    + Janina (4)
18:00    + Barbara Maciuszko (ofiara mszy z okazji imienin)
18:00    + Wiktoria i Stanisław Kos
18:00    + Jan i Helena, Maria i Antoni oraz Janina, Alfons i Marian

05. Środa Dzień Zwykły

06:00    + Janina (5)
18:00       O Boże błogosławieństwo dla rodzin: Petrkowicz, Malwińskich i Stangreciak
18:00       O Boże błogosławieństwo dla rodziny Miluskich
18.00    + Janina Chaberek

06. Czwartek Dzień Zwykły

07:00       Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00    + Janina (6)
18:00       Za zmarłych z rodzin: Miluskich i Niewińskich

07. Piątek Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i Doktora Kościoła

07:00    + Janina (7)
07:00    + Adam Sadowski
18:00       W intencji Piotra Filkiewicz z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

08. Sobota Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

06:00    + Janina (8)
18:00       W intencji Joanny Kiełczewskiej z okazji 18 rocz. urodzin, o Boże błogosławieństwo w życiu,
               pomyślne zdanie matury i dostanie się na studia
18:00    + Józefę Żyłkiewicz (34 rocz.) i zmarli z rodziny, Jan, Leonard, Jan, Krzysztof Bieluczyk

09. Niedziela II Niedziela Adwentu

08:00    + Janina (9)
08:00    + Edmund Skreczko, Zdzisław i Krystyna Szejnik
10:00    + Honorata i Zdzisław Cichońscy
10:00    + Kazimierz Obrębski (2 rocz.) i za zmarłych z rodziny Obrębskich i Kotowiczów
10:00    + Maria i Mieczysław Radziszewscy, Czesław Wysocki
12.00    + Tadeusz Sokół (5 rocz.)
12:00    + Barbara i Beata Świerzbińscy
18:00       Za zmarłych z rodziny Radziwon i Wojszko
18:00    + Janina i Ludwik oraz zmarli z rodziny Jaszczuk

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne