11. XXXII Niedziela Zwykła (100 lecie Niepodległości Polski)

08:00       W intencji parafian
08:00    + Helena, Edward Mazur i Krystyna Zadykowicz
10:00    + Regina (11)
10:00    + Kazimierz Jabłoński (7 rocz.) i zmarła Alina Jabłońska
12:00       W intencji Huberta Żuk, z okazji 7 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00    + Teofil Średziński i zmarli z rodziny Średzińskich
12:00    + Anna Masłowska (15 rocz.)
18:00       W intencji Ojczyzny, z okazji Setnej Rocznicy uzyskania Niepodległości Polski
18:00    + Stanisław, Agata i Franciszek Sadowscy
18:00    + Artur Tadeusz Sojko, Irena Sokół i zmarli z rodziny: Sojko i Rosłan

12. Poniedziałek Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

07:00    + Kazimierę, Witold Szepietowscy
07:00    + Władysławę Puchalską (8 rocz.)
18.00    + Regina (12)
18:00    + Leopold Jabłoński

13. Wtorek Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza , Izaaka i Krystiana,
      Pierwszych Męczenników Polski

07:00    + Helena Snarska
07:00    + Wacław Zalewski (28 rocz.) i za zmarłych z rodziny
18:00    + Regina (13)
18:00    + Eugenia Cylwik (6 rocz.), Stanisław Cylwik

14. Środa Dzień Zwykły

07:00    + Ewa-Łucja Kowalska
07:00    + Tadeusz, Edward, Jadwiga, Janina i Jadwiga Szymańscy
18.00    + Stanisław Zimnoch
18:00    + Regina (14)

15. Czwartek Dzień Zwykły

07:00       Prośba do Boga o łaskę zdrowia i zgodę w rodzinie, przez orędownictwo NMP
18:00    + Cezary Kopiczko
18:00    + Regina (15)
18:00    + Alina Gąsowska

16. Piątek Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia

07:00    + Danuta, Antoni Filipiuk
18:00    + Michał Skutnik (30 dni po śmierci)
18:00    + Regina (16)
18:00    + Stanisław Tumiel i za zmarłych z rodziny

17. Sobota Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

07:00       Z prośbą do Boga o zdrowie dla Szymona przez orędownictwo NMP
18:00    + Krystyna Dobrzyńska (19 rocz.)
18:00    + Regina (17)
18:00    + Henrykę, Edward, Barbara, Tadeusz i Antoni Jakuć

18. Niedziela XXXIII Niedziela Zwykła

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych naszej parafii (od Koła Matki Bożej Częstochowskiej)
08:00    + Stefanię i Ryszard Dubiło, Bożena Samul i za zmarłych z rodziny Korzonków
08:00    + Marian Pruszyński (1 rocz.)
10:00    + Leon (5 rocz.)
10:00    + Stanisławę i za zmarłych z rodziny: Włodkowskich i Brajczewskich
12.00    + Wacław (27 rocz.) i Józefę Kusznierczuk
12:00    + Marianna, Zygmunt i Witold Kotowscy
18:00       W intencji Mariusza i Karoliny z okazji 1 rocz. śluby, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00    + Regina (18)
18:00    + Józef Popławski

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne