04. XXXI Niedziela Zwykła

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy od Koła św. Teresy od Dz. Jezus
08:00    + Regina (4)
08:00    + Stanisławę Cydzik i za zmarłych z rodziny Cydzik
10:00    + Zofia Domaszuk oraz zmarli z rodziny Domaszuk i Adamskich
10:00    + Magdalena Kozłowska
10:00    + Józef i Stanisławę Stefańczuk
12:00    + Henryk, Halina, Kazimierz i Antoni
12:00    + Antoni Silwon oraz Leokadia i Paweł Silwon
12:00       W intencji Józefy Radziwon z okazji 101 rocz. urodzin, dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosł.
18:00    + Wiesławę (7 rocz.), Henryk Fiedorczuk i za zmarłych z rodziny Fiedorczuk i Osmólskich
18:00    + Władysławę, Józef i Michał

05. Poniedziałek Dzień Zwykły

07:00       W intencji Zbigniewa, z okazji kolejnych urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00    + Regina (5)
18:00    + Ambroży Lepak (16 rocz.)
18:00    + Tadeusz Puchowski (13 rocz.)

06. Wtorek Dzień Zwykły

07:00    + Raisa Gałecka (30 dni po śmierci)
07:00    + Stanisław i Anna Zdrojkowscy
18:00    + Przemysław Ulianowski
18:00    + Regina (6)
18:00    + Janina Chaberek

07. Środa Dzień Zwykły

07:00    + O. Janusz Walerowski SVD ( ofiara mszy od mamy)
18:00    + Regina (7)
18:00    + Adam Sadowski
18:00       W intencji Antoniego o łaskę dobrej przemiany, wszelkie Boże błogosławieństwo

08. Czwartek Dzień Zwykły

07:00    + Mariusz Skiba (14 rocz.)
18:00       W intencji Marii i Józefa z okazji kolejnej rocznicy ślubu, w podziękowaniu i z prośbą o dalsze łaski
18:00    + Regina (8)

09. Piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

07:00    + Leokadia i Tadeusz Bakun
07:00    + Iwonę Talipską (1 rocz.)
18:00    + Regina (10)
18:00       W intencji Gabrieli Kosakowskiej z okazji 12 rocz. urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo

10. Sobota Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

07:00       W intencji Dawida Olszańskiego z okazji 12 rocz. urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00    + Regina (10)
18:00       O szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny

11. Niedziela XXXII Niedziela Zwykła (100 lecie Niepodległości Polski)

08:00       W intencji parafian
08:00    + Helena, Edward Mazur i Krystyna Zadykowicz
10:00    + Regina (11)
10:00    + Kazimierz Jabłoński (7 rocz.) i zmarła Alina Jabłońska
12:00       W intencji Huberta Żuk, z okazji 7 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00    + Teofil Średziński i zmarli z rodziny Średzińskich
12:00    + Anna Masłowska (15 rocz.)
18:00       W intencji Ojczyzny, z okazji Święta Niepodległości
18:00    + Stanisław, Agata i Franciszek Sadowscy
18:00    + Artur Tadeusz Sojko, Irena Sokół i zmarli z rodziny: Sojko i Rosłan

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne