28. XXX Niedziela Zwykła

08:00    + Jadwiga (28)
08:00    + Monika i Stanisław Roszkowscy
08:00    + Tadeusz Rutkowski
10:00       chrzest
10:00       W intencji rodziny Kondrackich, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
10:00    + Stanisław Cichecki (27 r. śmierci) i za zmarłych z rodziny: Cicheckich i Szuchalskich
12:00       chrzest
12:00       W intencji Tadeusza Gierałtowskiego w dniu imienin, o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia.
12:00    + Tadeusz Sokół (ofiara mszy z okazji imienin)
18:00    + Mieczysław Dębek, Albin, Apolonia, Marianna, Krystyna, Józef, Edward z rodziny Jakiel
18:00    + Tadeusz Dziemianiuk (2 rocz. śm.)

29. Poniedziałek Dzień Zwykły

07:00    + Jadwiga (29)
07:00    + Józef Dąbrowski (30 dni po śmierci)
18.00    + Dora Mackiewicz
18:00    + Urszula, Jadwiga i Wincenty Zadykowicz

30. Wtorek Dzień Zwykły

07:00    + Jadwiga Dolistowska ( ostatnia msza gregoriańska)
18:00    + Dora Mackiewicz
18:00    + Bronisławę, Bolesław Wiszniewscy oraz Zenon, Genowefa, Tadeusz Wiszniewscy

31. Środa Dzień Zwykły

07:00    + Kazimierę, Franciszek i Jadwiga
07:00       O szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty Kosakowskiej
18.00    + Krzysztof i Leonard Winkiewicz
18:00       W podziękowaniu Bogu za pozytywne uregulowanie spraw rodzinnych i majątkowych

01. Czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych

08:00       Za dusze w czyśćcu cierpiące
08:00    + Mieczysław Klimczuk (10 rocz.)
10:00    + Regina Czech (1 msza gregoriańska)
10:00    + Kamil Budziszewski
12:00    + Bolesław Kulesza (2 rocz.)
18:00    + Marian i Wiesław Kos oraz za zmarłych z rodziny Kos
18:00    + Mieczysław Perkowski ( w rocznicę śmierci)

02. Piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

07:00    + Stanisławę, Mateusz i za zmarłych z rodziny Cydzik
07:00    + Edward i Wanda Zawadzka
18:00    + Regina (2)
18:00       O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniego Chodorowskiego, z okazji 1 rocz. urodzin

03. Sobota Dzień Zwykły

07:00       Dziękczynna z opiekę NMP
18:00    + Regina (3)
18:00    + Zenon Paszkiewicz (4 rocz.) i za zmarłych z rodziny

04. Niedziela XXXI Niedziela Zwykła

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy od Koła św. Teresy od Dzieciątka Jezus
08:00    + Regina (4)
08:00    + Stanisławę Cydzik i za zmarłych z rodziny Cydzik
10:00    + Zofia Domaszuk oraz zmarli z rodziny Domaszuk i Adamskich
10:00    + Magdalena Kozłowska
10:00    + Józef i Stanisławę Stefańczuk
12:00    + Henryk, Halina, Kazimierz i Antoni
12:00    + Antoni Silwon oraz Leokadia i Paweł Silwon
12:00       W intencji Józefy Radziwon z okazji 101 rocz. urodzin, dziękczynna z prośbą
               o dalsze Boże błogosławieństwo

18:00    + Wiesławę (7 rocz.), Henryk Fiedorczuk i za zmarłych z rodziny Fiedorczuk i Osmólskich
18:00    + Władysławę, Józef i Michał

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne