14. XXVIII Niedziela Zwykła

08:00    + Jadwiga (14)
08:00    + Jadwigę Szpura (8 rocz.) oraz zmarły Jan
10:00    + Helena, Jan, Zdzisław i Stefania Dąbrowscy
10:00    + Franciszek Bogusłowicz (40 rocz.), Zofia, Józef, Stanisław i Józefę
10:00       W intencji Emilii i Kamila Radziwon, z okazji 1 rocz. ślubu, ofiarowanie się i zawierzenie
               Niepokalanemu Sercu Maryi

12:00       W intencji Bogdana i Elżbiety Filipiuk z okazji 30 lat ślubu, o Boże błogosławieństwo
12:00    + Stanisław Bieńkowski (3 rocz.) i za zmarłych z rodziny Bieńkowskich i Matela
18:00    + Józef Popławski
18:00    + Stanisławę, Józef i Bogdan Kobeszko oraz Lucjan Citkowski

15. Poniedziałek Wspomnienie św. Teresy z Avila

07:00    + Jadwiga (15)
18.00       W intencji Janiny z okazji 80 lat życia, w podziękowaniu i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
18:00    + Jadwiga Bobrowicz i zmarli z rodzin: Bobrowicz i Iwanowiczów

16. Wtorek Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

07:00    + Jadwiga (16)
18:00    + Zbigniew Tarasiuk
18:00    + Danuta Filipczuk

17. Środa Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

07:00    + Jadwiga (17)
07:00       O szczęśliwe rozwiązanie dla Ewy
18.00       W intencji Anny i Pawła Sosnowskich z okazji 3 rocz. ślubu, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00    + Barbara Sokołowska (23 rocz.)

18. Czwartek Święto św. Łukasza, Ewangelisty

07:00    + Jadwiga (18)
18:00    + Antoni Zimnoch (1 rocz.)
18:00    + Józefę Kurylak (4 rocz.) oraz Kazimierz Kurylak
18:00    + Marianna i Edward Puziuk oraz Edmund Kosiewski

19. Piątek Dzień Zwykły

07:00    + Jadwiga (19)
18:00       Zawierzenie i ofiarowanie NMP Jakuba
18:00    + Wiesław Jaworski (2 rocz.)

20. Sobota Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

07:00    + Jadwiga (20)
07:00    + Bronisławę, Piotr, Jan, Antoni, Czesław, Janusz z rodz. Chojnowskich oraz Janinę Mazurkiewicz
18:00    + Antoni, Alojzy, Janina, Michał, Janina, Jan i Kazimierz z rodziny Barcewicz
18:00    + Irena Małaszewska (ofiara mszy z okazji imienin), oraz Józef Małaszewski

21. XXIX Niedziela Zwykła

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy od Koła św. Jana Pawła II
08:00    + Bronisław Kosiński (12 rocz.)
08:00    + Eugeniusz Klimczuk (20 rocz.) oraz Maria, Jan, Danuta Klimczuk
10:00    + Julia i Stanisław Moniuszko, Stanisławę i Jan Gaińskich
10:00    + Irena Korol (12 rocz.) oraz Józef Korol
10:00    + Jadwiga (21)
12.00    + Mieczysław Szotko (3 rocz.)
12:00    + Helena i Antoni Zimnoch oraz zmarli z rodziny Zimnoch i Szypiotko
18:00       Zawierzenie i ofiarowanie NMP Wiktorii
18:00       W intencji Krystyny i Andrzeja Januszkiewicz z okazji 40 rocz. ślubu, o potrzebne łaski dla całej rodziny

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne