01. XIII Niedziela Zwykła

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych w naszej parafii, ofiara od Koła św. Józefa
08:00    + Stanisław Kondrat w kolejną rocznicę śmierci
08:00    + Stanisław Omachel
10:00       chrzest
10:00    + Beata Topczewska (1 rocz.)
10:00    + Henryk Pawluczuk ( 1 msza gregoriańska)
12:00       chrzest
12:00       W intencji Weroniki i Stanisława Zimoch z okazji 40 rocz. ślubu, o Boże błogosławieństwo
12:00    + Nela Stanisławowicz (1 rocz.)
18:00    + Stanisławę i Kazimierz Borowscy oraz zmarli z rodziny
18:00    + Jan Gąsowski i za zmarłych z rodziny

02. Poniedziałek Dzień Zwykły

07:00    + Henryk (2)
18.00    + Marian i Lucjan Skorochodzcy
18:00    + Marianna Walesiuk (6 rocz.)

03. Wtorek Święto św. Tomasza Apostoła

07:00    + Henryk (3)
18:00    + Dora Mackiewicz ( ofiara mszy od koła różańcowego Matki Bożej Bolesnej)
18:00    + Aurelia i Władysław Sienkiewicz

04. Środa Dzień Zwykły

07:00    + Henryk (4)
18.00    + Alina Jabłońska ( ofiara mszy od rodziny Bytnar)
18:00       W podziękowaniu za dar zdrowia o dalsze Boże błogosławieństwo dla Lucyny

05. CzwartekDzień Zwykły

07:00       Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00    + Marianna Gaińska
18:00    + Henryk (5)

06. Piątek Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej (I Piątek Miesiąca)

07:00    + Henryk (6)
07:00    + Alina Jabłońska
18:00    + Lech Lisik

07. Sobota Dzień Zwykły

07:00    + Henryk (7)
16:30       Ślub: Rafał Oniszczuk i Marta Malczyk
18:00       Zawierzenie i ofiarowanie Niepokalanemu Sercu Maryi syna Grzegorza
18:00    + Teofil, Adela, Alojzy Regina i zmarli z rodzin: Średzińskich, Zimnoch i Ambrożyk

08. XIV Niedziela Zwykła

08:00    + Wiktoria ( 18 rocz.), Wacław, Antoni, Helena i Henryk z rodziny Lotko
08:00    + Henryk (8)
10:00       chrzest
10:00    + Aleksander Chomicki (4 rocz.)
10:00    + Helena, Bronisław, Wacław, Bogusław z rodziny Janiuk
10:00       W intencji Janusza i Agnieszki z okazji 14 rocz. ślubu oraz za ich dzieci: Błażej, Weronika, Klara i Faustyna
               o wszelkie Boże błogosławieństwo

12:00       chrzest
12:00       W podziękowaniu Panu Bogu za wszelkie łaski, od rodziny Bańkowskich
12.00    + Piotr, Albinę, Lucjan, Bogusław, Janina, Tadeusz i zmarli z rodziny Dziemianiuk
12.00       W intencji Filipa z okazji 6 rocz. urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00    + Irena Pietkiewicz (9 rocz.)
18:00    + Alina Jabłońska

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne