24. XII Niedziela Zwykła, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

08:00       W intencji Krystyny i Franciszka z okazji 43 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo
08:00    + Jan i Helena Snarscy
08:00    + Stanisław (24)
10:00       chrzest
10:00    + Jan Kondzior (5 rocz.)
10:00    + Paweł Silwon oraz Leokadia i Antonii Silwon
10:00    + Jan Kondrat (16 rocz.)
12:00    + Jan Leończuk
12:00    + Janina i Mieczysław Szotko i zmarłych z Rodzin Lul i Szotko
18:00       W intencji Grzegorza z okazji 40 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18:00    + Albin Gaiński (6 rocz. śm.)
18:00    + Grażyna Truszkowska (7 dni po śmierci)

25. Poniedziałek Dzień Zwykły

07:00   + Stanisław (25)
07:00      W intencji Iwony i Mariusza Kosakowskich z okazji 18 rocz. ślubu, o Boże błog. dla całej rodziny
18.00    + Anna Gołębiewska (10 rocz.)
18:00    + Jan Jelkowski i Jan Jahołkowski

26. Wtorek Dzień Zwykły

07:00    + Stanisław (26)
18:00       W intencji Pauliny Ezman, o Boże błogosławieństwo, dary Duch Świętego
18:00    + Stanisław Gaiński (13 rocz.)

27. Środa Dzień Zwykły

07:00    + Stanisław (27)
07:00    + Władysław Bronicki i za zmarłych z rodziny
18.00    + Antoni Jabłoński (34 rocz.)
18:00    + Anna Falkowska (6 rocz.) i za zmarłych z rodziny

28. Czwartek Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

07:00       O Boże błog. przez orędownictwo NMP, dar zdrowia w rodzinie Kalinowskich
18:00    + Stanisław (28)
18:00    + Dorota Mackiewicz
18:00    + Apolonia, Albin z rodziny Jakiel, oraz Marianna, Józef, Edward i Krystyna Jakiel

29. Piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

07:00    + Stanisław (29)
07:00    + Władysławę, Józef i Michał
18:00    + Paweł, Wacław i za zmarłych z rodziny Drozdowskich
18:00    + Danuta Lenczewska (2 rocz.), Jan Andrejuk (2 rocz.) i za zmarłych z rodziny
18:00       W intencji Pawła Giczewskiego, z okazji imienin, o Boże błog. dar zdrowia oraz za zmarłego
               Piotra Giczewskiego, o życie wieczne

30. Sobota Dzień Zwykły

07:00    + Stanisław Sadurski ( ostatnia msza gregoriańska)
18:00        W intencji zmarłych polecanych w czerwcu
18:00    + Alina Oksztulska (1 rocz.)

01. Niedziela XIII Niedziela Zwykła

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych w naszej parafii, ofiara od Koła św. Józefa
08:00    + Stanisław Kondrat w kolejną rocznicę śmierci
08:00    + Stanisław Omachel
10:00       chrzest
10:00    + Beata Topczewska (1 rocz.)
10:00    + Henryk Pawluczuk ( 1 msza gregoriańska)
12.00       W intencji Weroniki i Stanisława Zimoch z okazji 40 rocz. ślubu, o Boże błogosławieństwo
12:00    + Nela Stanisławowicz (1 rocz.)
18:00    + Stanisławę i Kazimierz Borowscy oraz zmarli z rodziny
18:00    + Jan Gąsowski i za zmarłych z rodziny

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne