20. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

08:00     + Zuzanna (20)
08:00     + Kazimierz, Czesław, Anna, Dominik Czerka i zmarłych z rodziny Kowalczuk i Czerka
08:00     + Tadeusz i Stanisław oraz Jan i Janina
10:00        W intencji Janka Litwińczuk, z okazji rocznicy chrztu świętego
10:00     + Walerian Marchiel (5 rocz.) i Henryk Marchiel (10 rocz.)
12:00     + Stanisławę, Kazimierz, Jerzy i Edward Gaińscy
12:00        W intencji Katarzyny z okazji 30 rocz. urodzin, o Boże błog. także dla Tomasza oraz Julii i Ani
12:00        W intencji księdza Tadeusza Zajkowskiego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Urszula i Julian Wiśniewscy oraz zmarli z rodziny
18:00     + Henryk Fiłończuk (9 rocz.)

21. Poniedziałek Święto NMP, Matki Kościoła

07:00     + Zuzanna (21)
18:00     + Janina, Adam, Teresa i Jerzy z rodziny Łacińskich
18:00        W intencji Katarzyny i Marcina Puza z okazji 2 rocz. ślubu o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00     + Aneta Romańczuk

22. Wtorek Dzień Zwykły

07:00     + Zuzanna (22)
07:00     + Adela i Józef Maj
18:00        W intencji Magdaleny o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Regina i Antoni oraz za zmarłych z rodziny Dołkin

23. Środa Dzień Zwykły

07:00     + Zuzanna (23)
07:00     + Regina, Stanisław, Zdzisław, Kazimierz, Piotr, Stanisław z rodziny Falkowskich
18.00     + Antoni (3 rocz.), Józef i Wanda z rodziny Kopciewskich
18:00     + Zuzanna (4 rocz.) i Franciszek Szczuka

24. Czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

07:00     + Zuzanna (24)
18:00     + Bronisław Małaszewski (28 rocz.) i zmarła Czesława Małaszewska
18:00     + Regina Dolistowska (1 rocz.), Wacław, Aniela z rodziny Dolistowskich oraz Halina Łapiak (3 rocz.),
                Kazimierz, Stefania, Bronisław, Stanisław z rodziny Łapińskich

25. Piątek Dzień Zwykły

07:00     + Zuzanna (25)
07:00     + Edmund Maliszewski (10 rocz.), Zofia, Stanisław i Antoni
18:00     + Czesławę Małaszewską (23 rocz.) i zmarły Bronisław
18:00        O powrót do zdrowia dla Pauliny

26. Sobota Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

07:00     + Zuzanna (26)
07:00        Za zmarłych z rodziny Roszkowskich, Iwaszczuków oraz Lucjan Ciborowski
18:00        W intencji zmarłych polecanych w maju
18:00     + Alina Jabłońska (30 dni po śmierci)
18:00     + Leokadia Piećko (14 rocz.)

27. Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy

08:00        W intencji parafian
08:00     + Helena i Stanisław Grodzki
08:00     + Leon Dochód
10:00        chrzest
10:00     + Jadwiga Kowalko i Zofia Domaszuk
10:00     + Marianna, Stanisław, Aleksander Chomiccy
12.00         W intencji Jadwigi, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00     + Władysławę i Józef oraz Michał Iwanowicz
18:00     + Zuzanna (27)
18:00     + Marianna Gaińska ( ofiara mszy od koła Matki Bożej Miłosierdzia)

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne