13. VII Niedziela Wielkanocna, UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

08:00     + Zuzanna (13)
08:00     + Helena Snarska
08:00     + Ferdynand (8 rocz. śm.)
10:00     + Witold Kuźmicki i za zmarłych rodziców i teściów
10:00     + Michała i Eugenię Uss
12:00        W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej
12:00        O Boże błogosławieństwo dla rodziny Jaroszewicz; Piotr, Marzena, Natalia i Mateusz
18:00     + Paweł Silwon, Stanisław i Andrzej Harasim
18:00        W intencji parafian

14. Poniedziałek Święto św. Macieja Apostoła

07:00     + Zuzanna (14)
18:00        Zawierzenie i ofiarowanie Niepokalanemu Sercu Maryi Annę, Piotra, oraz syna Sebastiana
18:00        W intencji Wiesława z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Eugeniusz Roszkowski (19 rocz.)

15. Wtorek po VII Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (15)
07:00     + Kazimierz Masiel
18:00     + Zofia Glavać
18:00     + Aleksandrę i Witolda Gajewskiego

16. Środa Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski

07:00     + Zuzanna (16)
18:00     + Anna, Jan, Janina, Tadeusz Warpechowscy, oraz Janina Komarnicka
18:00     + Wanda (12 rocz.), Teresa, Agnieszka i Jolanta z rodziny Kopciewskich
18:00     + Janina Korzonek (16 rocz.) i Bronisław Korzonek (26 rocz.)

17. Czwartek po VII Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (17)
18:00     + Mieczysław Chomicki (30 dni po śmierci)
18:00     + Stanisław i Aleksandrę, oraz za zmarłych z rodziny Sadowskich
18:00        W intencji parafian

18. Piątek po VII Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (18)
07:00     + Katarzyna i Stanisław Kucharscy
18:00        W intencji Leszka Radziwon z okazji 60 urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00     + Genowefa i Antoni Brożek

19. Sobota po VI Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (19)
16.00        Ślub: Paweł Krasiński i Aneta Citkowska
17:00        Ślub: Paweł Kunda i Emilia Lewoc
18:00     + Mikołaj Lisowski (1 rocz.) i Anastazja Lisowska

20. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

08:00     + Zuzanna (20)
08:00     + Kazimierz, Czesław, Anna, Dominik Czerka i zmarłych z rodziny Kowalczuk i Czerka
08:00     + Tadeusz i Stanisław oraz Jan i Janina
10:00        W intencji Janka Litwińczuk, z okazji rocznicy chrztu świętego
10:00     + Walerian Marchiel (5 rocz.) i Henryk Marchiel (10 rocz.)
12:00     + Stanisławę, Kazimierz, Jerzy i Edward Gaińscy
12:00        W intencji Katarzyny z okazji 30 rocz. urodzin, Boże błogosławieństwo także
                dla Tomasza oraz Julii i Ani
12:00        W intencji księdza Tadeusza Zajkowskiego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Urszula i Julian Wiśniewscy oraz zmarli z rodziny
18:00     + Henryk Fiłończuk (9 rocz.)

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne