06. VI Niedziela Wielkanocna

08:00        Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych. Ofiara Mszy od Koła św. Teresy od Dz. Jezus
08:00     + Regina Czech
10:00        chrzest
10:00        W intencji Emilii i Łukasza Prokopowicz 2 rocz. ślubu oraz w intencji Antoniego
10:00     + Jadwigi, Stanisław, brat Stanisław
10:00     + Magdalena Kozłowska
12:00        chrzest
12:00     + Stanisław Cichecki (ofiara mszy z okazji imienin) i zmarłych z rodzin Cicheckich i Szuchalskich
12:00     + Mieczysław (3 rocz.) i Tadeusz Nazar i zmarłych z rodziny
12:00     + Zuzanna (6)
18:00     + Stanisław Zimnoch
18:00     + Antoni Borowski i za zmarłych z rodziny

07. Poniedziałek po VI Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Mirosław Gryc (28 rocz. śmierci),Leoniła, Jan, Leonard, Wieczysław Żelazowscy, Józef, Anna Walerian
18.00     + Zuzanna (7)
18:00     + Leonię Jelkowską (33 rocz. śmierci), Jana Jelkowskiego (20 rocz. śmierci)

08. Wtorek Uroczystość św. Stanisława, Głównego Patrona Polski

07:00     + Zuzanna (8)
07:00     + Stanisław i Stanisławę Sobolewskich
18:00        W intencji Piotra w rocznicę urodzin
18:00     + Czesław Jabłoński (20 rocz.) Klementynę i Piotra Jabłońskich

09. Środa po VI Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Jadwiga Wyszkowska (1 rocz.)
18:00     + Zuzanna (9)
18:00     + Romuald Pojawis
18:00     + Stanisława

10. Czwartek po VI Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (10)
18:00     + Eleonora Szuchalska i zmarłych z rodziny Szuchalskich i Giczewskich
18:00     + Stanisław Borowski (16 rocz.) i zmarłych z rodziny

11. Piątek po VI Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (11)
18:00     + Józef, Danuta i Bronisław Zienkiewicz
18:00     + Bronisławę, Piotr, Jan, Antoni z rodziny Chojnowskich, Janinę Mazurkiewicz

12. Sobota po VI Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (12)
07:00     + Józefę Filipiuk (12 rocz.) i zmarli z rodziny Haryton oraz dusze w czyśćcu cierpiące
16.00        Ślub w kaplicy SVD: Karolina i Adrian Wołowiec
18:00     + Tadeusz Bańkowski (33 rocz. śm.), śp. Zofia i Franciszek Bogusłowicz, Tekla Werpechowska
18:00     + Teofil Średziński (8 rocz.) i zmarłych z rodziny Średzińskich

13. VII Niedziela Wielkanocna, UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

08:00     + Zuzanna (13)
08:00     + Helena Snarska
08:00     + Ferdynand (8 rocz. śm.)
10:00     + Witold Kuźmicki i za zmarłych rodziców i teściów
10:00     + Michała i Eugenię Uss
12.00        W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej
12:00        O Boże błogosławieństwo dla rodziny Jaroszewicz; Piotr, Marzena, Natalia i Mateusz
18:00     + Paweł Silwon, Stanisław i Andrzej Harasim
18:00        W intencji parafian

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne