29. V Niedziela Wielkanocna

08:00     + Sławomir (29)
08:00     + Marianna Puziuk (5 rocz.)
08:00     + Kazimierę, Jadwigę i Franciszek Topczewscy
10:00        chrzest
10:00        W intencji Danuty i Jerzego z okazji 40 rocz. ślubu, o wszelkie Boże błogosławieństwo
10:00     + Jadwiga, Piotr, Antoni i zmarłych z rodziny Borowskich
12:00        chrzest
12:00        W intencji Wiesławy i Kazimierza Kaczorowskich z okazji 45 rocz. ślubu, o Boże bł. dar zdrowia
12:00     + Teofil Średziński, Władysławę i Jan Biłda
18:00     + Marianna Gaińskia (ofiara mszy od Koła Różańcowego z Hołówki Duże).
18:00     + Antoni Chomicki (20 rocz.), Felicję i zmarłych z rodzin: Chomickich, Nosorowskich i Felisiów

30. Poniedziałek po V Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Wacław Dołkin( 3 rocz.) i za zmarłych z rodziny
18:00     + Eugenia Chodorowska ( 30 dni po śmierci)
18:00     + Alina Oksztulska
18:00     + Sławomir (30)

01. Wtorek po V Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna Szczuka(1)
07:00     + Dora Mackiewicz (30 dni po śmierci)
18:00     + Stefanię Jabłońską ( 25 rocz.)
18:00     + Władysław Kowalewski (40 rocz.)

02. Środa Wspomnienie św. Atanazego, biskupa i Doktora Kościoła

07.00     + Zuzanna (2)
07:00     + Cezary Engiel (6 rocz.)
18.00     + Stanisław Zimnoch
18:00     + Bronisławę, Piotr, Jan, Antoni, Czesław, Janusz z rodziny Chojnowskich, Janinę Mazurkiewicz

03. Czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski

08:00     + Józef Kruk (27 rocz.)
08:00     + Zuzanna (3)
10:00     + Przemysław Ulianowski ( 2 rocz.)
10.00     + Antoni Roszkowski (16 rocz.) i zmarłych z rodziny
12.00        Za parafian
12.00     + Aleksandra, Jerzy, Marianna i Bronisław
18:00        Dusze w czyśćcu cierpiące
18:00        W intencji Lucyny, Henryka, Haliny i ich rodzin o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.
18:00     + Eugeniusz i za zmarłych z rodziny Matejczyk i Sadowskich

04. Piątek Wspomnienie św. Floriana, Męczennika

07:00     + Zuzanna (4)
07:00        W intencji parafian
18:00     + Sławomir Grodzki

05. Sobota po V Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Zuzanna (5)
16.00        Ślub: Joanna Leszczyńska i Rafał Śledziński
18:00     + Józef Prószyński i zmarłych z rodziny

06. VI Niedziela Wielkanocna

08:00        Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych. Ofiara Mszy od Koła św. Teresy od Dzieciątka Jezus
08:00     + Regina Czech
10.00        W intencji Emilii i Łukasza Prokopowicz 2 rocz. ślubu oraz w intencji Antoniego
10:00     + Jadwigi, Stanisław, brat Stanisław
10:00     + Magdalena Kozłowska
12.00     + Stanisław Cichecki (ofiara mszy z okazji imienin) i zmarłych z rodzin Cicheckich i Szuchalskich
12:00     + Mieczysław (3 rocz.) i Tadeusz Nazar i zmarłych z rodziny
12:00     + Zuzanna (6)
18:00     + Stanisław Zimnoch
18:00     + Antoni Borowski i za zmarłych z rodziny

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne