15. III Niedziela Wielkanocna

08:00     + Sławomir (15)
08:00     + Kazimierz Masiel
08:00        O Boże błogosławieństwo, dar większej wiary dla dzieci
10:00        chrzest
10:00     + Roman, Edward i Genowefa Ługowscy
10:00     + Magdalena Kozłowska
12:00         chrzest
12:00        W intencji Magdaleny z okazji kolejnej rocznicy urodzin o wszelkie łaski od Pana Boga
12:00        W intencji Marianny i Antoniego Gierda z okazji 50 rocz. ślubu, o wszelkie Boże błogosławieństwo
                W intencji Adama Rychorczuk z okazji 18 urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00        W intencji Jakuba Dobrieńczyk z okazji 18 urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Paweł Silwon, Stanisław i Andrzej Harasim

16. Poniedziałek po III Niedzieli Wielkanocy

07:00     + Sławomir (16)
07:00     + Ryszard Lewandowski
18:00        W intencji Krystyny i Andrzeja Guziejko z okazji 30 rocz. ślubu, o Boże błogosławieństwo,
                dar zdrowia dla całej rodziny
18:00        W intencji Roberta i Izabeli oraz Jakuba Radziszewskich, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

17. Wtorek po III Niedzieli Wielkanocy

07:00     + Sławomir (17)
07:00     + Czesław Jóźwik
18:00     + Amelia, Antoni i Henryk Świerzbińscy
18:00        W intencji Krystyny, z okazji 80 urodzin, oraz za siostry; Augustynę, Annę i Jadwigę
                o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia

18. Środa po III Niedzieli Wielkanocy

07:00     + Sławomir (18)
07:00     + Maria Dobrowolska
18:00        W intencji Eugeniusza Klim, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Mieczysław Czyżewski (19 rocz.) i za zmarłych z rodziny

19. Czwartek po III Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Sławomir (19)
07:00     + Janina Mierzyńska
18:00        W intencji Marcina z okazji 18 urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo w życiu
18:00     + Jadwiga Falkowska (30 dni po śmierci)

20. Piątek po III Niedzieli Wielkanocnej ( Dzień Bierzmowania w Parafii)

07:00     + Sławomir (20)
07:00     + Jan Siemionowicz (15 rocz.)
18:00        W intencji parafian
18:00        W intencji Daniela Fiedosiuk z okazji 22 rocz. urodzin o wszelkie Boże błogosławieństwo
18:00     + Czesław Matoszko (7 rocz.), Marianna Matoszko oraz Edward o Zenobia Drozdowscy

21. Sobota po III Niedzieli Wielkanocnej

07:00     + Antoni Mierzyński
07:00     + Sławomir (21)
18:00     + Edward Popowski (6 rocz.)
18:00     + Janinę Słyrz

22. IV Niedziela Wielkanocna

08:00        W intencji parafian
08:00        W intencji Jacka i Barbary Zdanuczyk z okazji 30 rocz. ślubu, o wszelkie łaski od Pana Boga
08:00     + Władysław Perkowski (15 rocz.) i za zmarłych z rodziny
10:00        W intencji Jerzego Gaińskiego z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
10:00     + Piotr Malinowski (38 rocz.) oraz zmarła Janina i Antoni
10:00        Za zmarłych: Sławomir, Irena i Piotr Pomichter
12:00        W intencji Piotra Adama Budkiewicz z okazji 2 rocz. urodzin. O Boże błogosławieństwo
12:00     + Jerzy Wasilewski
18;00     + Maria Dzienis
18:00     + Antoni, Serafina, Józef i za zmarłych z rodziny Sawko i Kondzior

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne