01. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

08:00        Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara mszy od Koła Jana Pawła II
08:00        W intencji Szymona Olszańskiego, z okazji 10 urodzin o wszelkie łaski od Pana Boga
08:00     + Marianna, Józef i Wacław Żoch
10:00        W intencji parafian
10:00     + Stanisław Zimnoch
10:00     + Eugenia, Stefan, Mieczysław, Ryszard i Jan Koluch
12:00        chrzest
12:00        W intencji Huberta Woźniel z okazji 12 urodzin, o wszelkie Boże błogosławieństwo
12:00     + Jadwiga Bobrowicz (6 rocz.) i zmarli z rodziny
12:00     + Sławomir Pomichter (1 msza święta gregoriańska)
18:00        Nie ma mszy

02. Poniedziałek Oktawa Wielkanocy

08:00     + Sławomir (2)
08:00     + Bronisława, Maria, Antoni, Honorata i wszystkich zmarłych z rodziny Matuchów
10:00        chrzest
10:00        W intencji Janka Litwińczuk, z okazji 3 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
10:00     + Halina Samsel (11 rocz.) i za zmarłych z rodziny
12:00        chrzest
12:00        W intencji Igi Kuźmickiej z okazji 18 urodzin o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00        W intencji Marcela i jego rodziców: Piotra i Katarzyny o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Janina Kościuk (1 rocz.) i Wojciech Kościuk (3 miesiące po śmierci)
18:00     + Kamil Budziszewski

03. Wtorek Oktawa Wielkanocy

07:00     + Sławomir (3)
18:00     + Leokadia (23 rocz.), Antoni ojciec i brat Antoni oraz Wiktor, Teresa i Matylda
18:00        O Boże błogosławieństwo, dar zdrowia dla Zofii, Marii, Doroty i całej rodziny

04. Środa Oktawa Wielkanocy

07:00     + Sławomir (4)
18:00        W intencji księdza Grzegorza z okazji 50 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Felicja i Józef Borowscy
18:00     + Zdzisław Niżyński

05. Czwartek Oktawa Wielkanocy

07:00     + Sławomir (5)
07:00     + Dora Mackiewicz (7 dni po śmierci)
18:00        W intencji Pauliny Wysockiej z okazji 18 urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Wiesław Borowski Beszta (w 30 dni po śmierci)
18:00        Za dusze w czyśćcu cierpiące

06. Piątek Oktawa Wielkanocy

07:00     + Sławomir (7)
07:00     + Beata Topczewska i Kazimierz Wardach
18:00        W intencji Jana Gradkowskiego z okazji 60 urodzin o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00        U dar uzdrowienia dla Marty i Stanisława

07. Sobota Oktawa Wielkanocy

07:00     + Sławomir (7)
18:00        W intencji Justyny, Marii Sakiel o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00     + Janina, Antoni, Jan i Lucjan
18:00     + Eugenia Chodorowska (7 dni po śmierci)

08. II Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego)

08:00     + Sławomir (8)
08:00     + Alojzy Zdanuczyk i zmarli z rodziny Zdanuczyk
10:00        W intencji Szymona w 4 rocznice urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
10:00     + Wiesław Mroziewski oraz zmarli z rodzin: Mroziewskich, Smoktunowiczów i Topolskich
10:00     + Aleksandrę Jaźwińską (14 rocz.)
12:00        W intencji Mieczysławy Średzińskiej z okazji urodzin o wszelkie łaski od Pana Boga
12:00     + Mieczysław Sulewski
12:00     + Wacław Klank (10 rocz.) oraz Henrykę i Albert KIank
18;00     + Alicja Raczyńska (3 rocz.) i zmarli z rodziny Raczyńskich i Bienaszów
18:00     + Helena Ambrożyk (7 rocz.)

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne