04. V Niedziela Zwykła

08:00        Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara Mszy od Koła św. Rity
08:00     + Władysław Cydzik (24 rocz.)
10:00        Chrzest św.
10:00        W intencji Magdaleny Truskolaskiej z okazji 18 urodzin o wszelkie łaski od Pana Boga
10:00        W intencji Doroty i Andrzeja z okazji 30 rocz. ślubu, za całą rodzinę o potrzebne łaski
10:00        W intencji rodziny Popławskich; Lena i Kamil, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00     + Piotr Dąbrowski (10 rocz. śm.)
12:00     + Edmund i Stanisław Cydzik, oraz Maria, Jan, Mateusz, zmarli z rodziny
12:00        W intencji Wojciecha z okazji 4 urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka
18:00     + Emilia (4)

05. Poniedziałek Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

07:00        O zdrowie dla Teresy Jabłońskiej
07:00     + Emilia (5)
07:00     + Anna, Dominik, Kazimiera, Czesław Czerka i zmarłych z Rodzin
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka
18:00     + Stanisław Zimnoch

06. Wtorek Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy męczenników

07:00        W intencji Sebastiana z okazji urodzin i imienin o Boże błogosławieństwo
07:00     + Emilia (6)
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka
18:00     + Krystyna i Ryszard Idźkowscy

07. Środa Dzień Zwykły

07:00     + Emilia (7)
07:00     + Krystyna Fiedorczuk
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka
18:00        O łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla Marii, oraz o dar wiary, nadziei i miłości
18:00     + Janina Jarosz (30 dzień po śmierci)

08. Czwartek Wspomnienie św. Józefiny Bakhity, dziewicy

07:00     + Emilia (8)
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka
18:00     + Jadwiga i Jerzy Górscy
18:00     + Bronisław Olszewski (21 rocz. śm.) i śp. Amelia Olszewska

09. Piątek Dzień Zwykły

07:00     + Emilia (9)
07:00     + Michaliny, Antoniego i Władysław
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka
18:00     + Władysławę Uzarowicz (50 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

10. Sobota Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

07:00     + Emilia (10)
07:00     + Kamilę i Eugeniusza Rutkowskich, Jadwigę i Pawła Godlewskich
18:00        W intencji Katarzyny i Janusza Oksztul w 22 rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka

11. VI Niedziela Zwykła

08:00     + Ryszard Dubiło (1 rocz. śm.), Stefanię Dubiło, Bożena Samul i zmarli z rodziny
08:00     + Monika i Stanisław Roszkowscy
08:00     + Emilia (11)
10:00        O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny
10:00     + Tomasz Zdrojkowski (10 rocz. śm.)
10:00     + Helena i Lucjan Szyszko i zmarli z rodziny
12:00     + Franciszek i Luba Radziewicz
12:00     + Jan i Leokadia Sienkiewicz
18:00        O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Darka
18:00        O łaskę nawrócenia dla Anny i Sebastiana oraz o uzdrowienie ich więzi małżeńskich

 

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne