31. Niedziela Święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych, ofiara od Koła św. Faustyny
08:00    + Feliks Roszkowski (6 rocz. śm)
10:00    + Beata Topczewska
10:00    + Otolię Frankowską (11 rocz. śm.) oraz zmarłych z rodzin Syszko i Świątkowskich
12:00       W intencji Parafian
12:00    + Józef Zimnoch (1 rocz. śm.)
18:00       W intencji krewnych i znajomych
18:00    + Feliksę Sadowską
18:00    + Irenę Jóźwiak i zmarłych z rodzin Perkowskich, Milewskich i Zarębów

01. Poniedz. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki (Nowy Rok)

08:00    + Eugenia i Eugeniusz Rutkowscy
08:00    + Leokadia Kulesza (33 rocz.) i zmarli z rodziny
10:00       W intencji o. Mieczysława SVD, z okazji imienin o wszelkie Boże błogosławieństwo
10:00       W intencji Ludmiły Turowicz z okazji 80 urodzin, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia, oraz za Ewelinę
               i jej dzieci
10:00    + Ryszard Ignacy Lewandowski (1 msza święta gregoriańska)
12:00    + Stanisław Żydaczek (3 rocz.)
12:00       W intencji Ewy Święch, z okazji 53 urodzin o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00    + Edward i Marianna Puziuk oraz Edmund Łosiewski
18:00    + Wiesław i Marian Kos

02. Wtorek Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu,
                biskupów i doktorów Kościoła

07:00    + Ryszard Ignacy (2)
07:00    + Mieczysław Cieluch (4 rocz.)
07:00       Dziękczynna za otrzymane łaski od rodzin Dziemian i Cholewickich
18:00       Nie ma mszy świętej

03. Środa po Uroczystości Narodzenia Pańskiego

07:00    + Ryszard Ignacy (3)
07:00    + Kazimierz Serwadczak
07:00    + Kazimierę, Jadwigę i Franciszek Topczewscy
18:00       Nie ma mszy świętej

04. Czwartek Wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie

07:00    + Ryszard Ignacy (4)
07:00    + Henrykę Kopeć (2 rocz.)
07:00       W intencji parafian
18:00       Nie ma mszy świętej

05. Piątek Wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa

07:00    + Ryszard Ignacy (5)
07:00       W intencji parafian
07:00    + Aleksander, Marianna i Stanisław Chomiccy
18:00       Nie ma mszy świętej

06. Sobota Uroczystość Objawienia Pańskiego

08:00    + Ryszard Ignacy (6)
08:00       W intencji parafian
10:00    + Stanisław Sadłowski
10:00    + Tadeusz i Honorata Malawscy
12:00    + O. Janusz Walerowski SVD (5 rocz.)
12:00    + Władysław Kowalko i za zmarłych z rodziny
18:00    + Janina, Ludwik, Tadeusz i Zofia oraz zmarli z rodziny Jaszczuk
18:00    + Stanisław Tumiel
18:00    + Kazimierz Kosowski (8 rocz.)

07. I Niedziela Zwykła , Święto Chrztu Pańskiego

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych naszej parafii, ofiara mszy od Koła MB Miłosierdzia
08:00    + Piotr Jabłoński (46 rocz.) oraz Klementyna, Maria i Czesław
08:00    + o. Janusz Walerowski SVD ( ofiara mszy od Kół Różańcowych)
10:00    + Ryszard Ignacy (7)
10:00    + Janinę, Zygmunt i Stanisławę
10:00    + Bogdan Ziemkowski (4 rocz.)
12:00       chrzest
12:00       W intencji Janiny, Doroty i Jana Barcewicz, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
12:00       W intencji Ewy i Stanisława Puziuk z okazji 20 rocz. ślubu, o wszelkie Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00    + Stanisław i Wiktoria Kos oraz Józefa Tereszczuk
18:00    + Sabina i Edward Horodeńscy oraz Marianna i Józef Garliccy

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne