10. II Niedziela Adwentu

08:00     + Michał (10)
08:00     + Stanisława Karasiewicz
08:00     + Edmund Skreczko, oraz Zdzisław, Krystynę Szejnik
10:00     + Magdalenę Kozłowską
10:00     + Witold, Mariannę, Zygmunt Kotowscy
12:00         W intencji parafian
12:00     + Beata Topczewska
12:00     + Tadeusz Sokół ( 4 rocznica śmierci)
18:00        W intencji Jakuba Biernackiego z okazji 18 urodzin, o potrzebne łaski od Boga
18:00     + Teodozję, Antoni, Franciszek, Józefę Chodorowscy oraz Marię i Bolesław Zimnoch

11. Poniedziałek po 2 niedz. adwentu

06:00     + Michał (11)
18:00     + Lech i Jadwiga i Stanisław Dzięgielewscy
18:00     + Wiktor Olszański (10 rocz. śm.) i zmarli z rodzin Olszańskich i Wiercińskich

12. Wtorek po 2 niedz. adwentu

07:00     + Michał (12)
18:00        W intencji Krystyny Domaszewskiej i Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia
18:00     + Eleonora i Franciszek Makowscy

13. Środa Wspomnienie św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy

06:00     + Michał (13)
18:00        W intencji Marii Prusinowskiej w 1 rocznicę urodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18:00     + Władysław Lewoc (6 rocz. śm.) i Genowefa Lewoc (3 rocz. śm.)

14. Czwartek Wspomnienie św. Jana od Krzyża, doktora Kościoła

07:00     + Michał (14)
18:00        Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu i o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny
18:00     + Stanisław Ciulkin (2 rocz. śm.) i zmarłych z rodziny

15. Piątek po 2 niedz. adwentu

07:00        W intencji krewnych i znajomych o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
07:00     + Michał (15)
18:00        W intencji Iwony, Marii, Andrzeja I Krzysztofa o Boże błogosławieństwo I zdrowie
18:00     + Michał Sołowiej (11 rocz. śm.) i śp. Magdalena i Franciszek

16. Sobota po 2 niedz. adwentu

06:00     + Michał (16)
18:00        Za Czesława Olszańskiego z okazji 50 urodzin
18:00     + Paulinę Michalczuk ( 15 rocz. śm.) i zmarłych z rodziny Waluk
18:00     + Jadwigę Gradkowską

17. III Niedziela Adwentu

08:00     + Michał (17)
08:00     + Stanisław i Amelia Faszczewscy i zmarli z rodziny
08:00     + Witold Popko (1 rocz. śm.)
10:00     + Kazimierz Fiedorczuk (27 rocz. śm.) i śp. Weronika Arciszewska
10:00     + Józef i Józefę Lubeckich
12:00        W intencji Piotra z okazji 18 urodzin o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego
12:00     + Aleksander, Bronisławę, Genowefę, Leontynę, Zofię, Katarzynę Onopów i Wacław Głowacki
12:00     + Tadeusz Mańczyski oraz zmarli z rodzin Szczepańskich i Bubińskich
18:00        W intencji parafian
18:00     + Janinę i Andrzeja, Wojciech, Jan i zmarli z rodziny Roszkowskich

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne