03. I Niedziela Adwentu

08:00       Za żyjących i zmarłych członków Kół Różańcowych naszej parafii (ofiara mszy od Koła św. Józefa)
08:00    + Aleksandrę, Tomasz Jaźwińskich oraz Annę i Henryk Biali
08:00    + Antoni Zimnoch (ofiara mszy od Koła Różańcowego św. Józefa)
10:00    + Kazimierz Obrębski (1 rocz.), Franciszek i Antonina oraz Franciszek i Feliksę Kotowicz z rodziną
10:00    + Franciszek oraz zmarli z rodziny Żukowskich i Nazarków
12:00    + Józef Klim oraz zmarli z rodziny
12:00    + Jan Kazimierczyk (12 rocz.)
18:00    + Michał(3)
18:00    + Józef, Marek, Felicję, Henryk Radziwon oraz zmarłych z rodziny Wojszko

04.Poniedziałek Wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy

06:00    + Michał (4)
18:00       W intencji znajomych i krewnych, o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00    + Annę Juszkiewicz (10 rocznica śmierci)

05. Wtorek po 1 niedz. adwentu

07:00    + Michał (5)
18:00    + Leokadię, Franciszek, Tadeusz Gąsowscy, Stefanię Lorenc
18:00       W intencji Marty i Krzysztofa o łaskę wiary i sakrament małżeństwa

06. Środa Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

06:00    + Michał (6)
18:00       W intencji Pawła Dryl dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski, opiekę NMP oraz za żonę Elizę
               i syna Aleksandra
18:00    + Jadwigę i Paweł Godlewscy, oraz Marię i Cezarego Sosnowskich

07. Czwartek Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

07:00    + Michał (7)
18:00    + Alfredę i Michał Jabłońskich
18:00    + Jadwigę i Jan Szpura, oraz Bronisław i Bronisławę Walczuk

08. Piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

07:00       W intencji krewnych i znajomych o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia
18:00    + Wilhelm i Annę Rymer
18:00    + Michał (8)

09. Sobota po 1 niedz. adwentu

06:00    + Michał (9)
18:00    + Grażynę Konopka ( 10 rocznica śmierci)
18:00    + Jadwigę Wasiluk ( 12 rocznica śmierci)

10. II Niedziela Adwentu

08:00    + Michał (10)
08:00    + Stanisława Karasiewicz
08:00    + Edmund Skreczko, oraz Zdzisław, Krystynę Szejnik
10:00    + Magdalenę Kozłowską
10:00    + Witold, Mariannę, Zygmunt Kotowscy
12:00    + Beata Topczewska
12:00    + Tadeusz Sokół ( 4 rocznica śmierci)
18:00       W intencji parafian
18:00    + Teodozję, Antoni, Franciszek, Józefę Chodorowscy oraz Marię i Bolesław Zimnoch
18:00       W intencji Jakuba Biernackiego z okazji 18 urodzin, o potrzebne łaski od Boga

Nabożeństwa

Sprawdź godziny Mszy Świętych

Zobacz

Konto budowy Kościoła

Budujemy nowy Kościół Parafialny w Kleosinie.

Zobacz

Intencje parafialne